Mimari

Nef Merter 13 projesi, dünyaca ünlü mimarlık ofisi "ADDON+ Architects" tarafından tasarlandı.

Özgün konsept tasarımları ile ünlü ADDON+ Architects , dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı tasarım yarışmasını kazanarak Nef Merter 13 projesini tasarladı.

İki ortağın engin tecrübe ve deneyimlerinden faydalanılarak, yenilikçi bir yaklaşım ile ortaya çıkan 'ADDON+', belirledikleri iki temel ilke ile dünya çapında faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalıştıkları alan ve projelere katma değer sağlama ve geniş kitlelere ulaşan bir 'ağ' kurma amacında olan 'ADDON+' , Vakko Store'ların yanı sıra dünyaca ünlü birçok otel ve alışveriş merkezine imza atmıştır.

Nef Merter 13; iç avlu şeklinde tasarlanan meydan konsepti içerisinde yer alan mağazaları, alışveriş ve yemek alanları ile birlikte site sakinlerine ve bölgeye yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Projenin dış mimarisine verilen önemin yanısıra projenin kapı kolundan, asansör tuşuna kadar birçok detay ve Foldhome üniteleri için dünyaca ünlü tasarımcılar ile çalışıyoruz.

Bu pek çok ödüle sahip uluslararası mimar ve tasarımcılar; Coca Cola World, Diesel Denim Gallery,Starbucks Salon tasarımlarını yapan Formavision;Alessi, Bentley, Boffi, Bombay Sapphire, BBB emmebonacina, Cappellini, Kiehl's, Levi's'in tasarımlarını yapan DrorStudio:Guggenheim, Moma, Habitat, Donna Karan, Dom Perignon, IKEA işleriyle bilinen Harry Allen ile TheApartment, LTL Architect ve Alper Böler'dir.

Lütfen aygıtınızı yatay konuma getiriniz.