Lokasyon

Nef Merter 13; Levent’e 11 km, Bakırköy Adliyesi’ne 3,5 km, Ataköy’e 7 km ve Atatürk Havalimanı’na 9 km yakınlıkta konumlanıyor.

Önünde yer alan metrobüs hattı üzerinde yer alan eğitim kurumlarında 50.000’i aşkın üniversite öğrencisinin eğitim gördüğü Nef Merter 13, Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nin hemen karşısında ve tüm ulaşım yollarının kesiştiği bir noktada yer alıyor. Böylece İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in tam bitişiğinde yer alan projemiz, Bakırköy’den Zincirlikuyu’ya kadar uzanan aksta çalışan insanlar için cazip bir lokasyonda bulunuyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’ne 1.2 km, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesi’ne 900 metre, Doğa Koleji’ne 800 metre mesafede yer alıyor. Nef Merter 13’ün hemen bitişiğindeki Yeşil Kundura Plaza ve çevresinde yer alan Mercedes, Bayer, Ülker, Sütaş, Arçelik,Auer,Pharmavision gibi büyük firmalar bölgenin ticari potansiyelini ortaya koyarken projede yer alan ofisler de günden güne artan iş yeri talebiyle birlikte önemli bir yatırım avantajı sağlıyor.

Nef Merter 13, ünlü otel zincirleri tarafından planlanan ve bir kısmının yapımına başlanan 20 otel yatırımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Milano gibi bir moda merkezine dönüştürülmesi planlanan Merter bölgesine Nef Merter 13, avlusunda yer alan Nef meydanı ve mağazalarıyla bu potansiyelin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir mağazacılık anlayışını getiriyor.

Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezinin de bu bölgede olması bölgedeki yaşam potansiyelinin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde yaklaşık 2,5 milyar TL yatırımın yapılacağı bu bölgeye özlenen ev hayatı ve aranan ofislerle her türlü ihtiyaca cevap verebilecek mağazalar Nef Merter 13 ile geliyor.

Lütfen aygıtınızı yatay konuma getiriniz.